You are currently viewing Makijaż oczu na noc i na dzień
Makijaż oczu na noc i na dzień

Makijaż oczu na noc i na dzień

Dymne oko nie tylko przyciąga wzrok, ale może również poprawić ogólny wygląd. W tym artykule, będziemy mówić o tym, jak zrobić smokey eye wyglądają bez zarzutu i elegancki. Omówimy również najlepsze produkty do makijażu, które należy zastosować, aby osiągnąć nocny wygląd. Możesz przeczytać więcej na temat makijażu oczu na noc i dzień. Po przeczytaniu tego artykułu, będziesz dobrze przygotowana do wyboru idealnego makijażu oczu dla Ciebie.

Kotowe oko

Dla idealnego kociego oka, wypróbuj te proste wskazówki. Zacznij od nałożenia dziesięciu cieni do powiek na każdą powiekę. Następnie, nałóż kolejny odcień brązu na obszar załamania. Użyj ciemnobrązowego linera i czarnego ołówka, aby zrobić linię wodną. Możesz również użyć maskary i czarnego eyelinera. Nie zapomnij nałożyć czarnego eyelinera na górne i dolne rzęsy. Po zakończeniu nakładania cienia do powiek, możesz zastosować czarną maskarę na dolnych i górnych rzęsach.

Na wieczorną imprezę, kocie oko może być wezwane. W takich przypadkach można użyć odważniejszego cienia lub bardziej zadziornego koloru eyelinera. Zastosowanie eyeliner z cienką szczotką pomoże Ci osiągnąć nieskazitelny wygląd. Gdy makijaż jest stosowany, można nosić go przez cały dzień. Tylko pamiętaj, aby użyć eyelinera z odpowiednim odcieniem, aby uzupełnić swój odcień skóry. W ten sposób, będziesz w stanie wyglądać najlepiej przez cały dzień.

Aby stworzyć kocie oko, najpierw zastosuj neutralny kolor bazowy, który jest jeden lub dwa odcienie ciemniejszy niż Twój odcień skóry. Następnie, użyj ciemniejszego, mieniącego się koloru na dolnej połowie powieki. Szczególnie ładnie wygląda brązowy lub czarny kolor. Aby dodać Twojemu spojrzeniu nieco seksowności, użyj bladego koloru rozświetlającego jako kociego oka. Zastosuj ciemny tusz do rzęs, aby dopełnić swój wygląd.

Przy nakładaniu makijażu kociego oka, zacznij od małego skrzydełka i rozbudowuj je z czasem. Upewnij się, że twoje pędzle do makijażu są czyste i świeże, ponieważ zapewni to szybką i schludną rutynę. Kremowy eyeliner będzie łatwiejsze do zastosowania i będzie trwać dłużej. Kiedy już poczujesz się komfortowo z wyglądem, możesz wypróbować go na swoich przyjaciołach i rodzinie! Jeśli nie jesteś pewien, jak zastosować makijaż kociego oka, wypróbuj te wskazówki, aby upewnić się, że wyglądasz najlepiej.

Smoky eye

Jeśli rozważasz wypróbowanie makijażu smoky eye na noc i dzień, jest kilka rzeczy, które powinieneś wiedzieć, zanim to zrobisz. Najważniejszą rzeczą, którą należy wiedzieć jest to, że makijaż smokey nie jest tylko dla niebieskich oczu! Jest świetny dla wszystkich kolorów oczu! Możesz znaleźć makijaż smokey eye zarówno na dzień jak i na noc, który jest idealny dla obu wyglądów. Aby osiągnąć pożądany wygląd, zacznij od nałożenia podkładu.

Podczas stosowania makijażu smokey eye, pamiętaj, aby dokładnie wymieszać brwi. Jeśli tego nie zrobisz, możesz skończyć z czarnym okiem! Aby tego uniknąć, użyj puszystego pędzla, aby połączyć ze sobą cienie. Berlingeri zaleca, aby najpierw obrysować powiekę czarnym cieniem do powiek, aby nadać jej określony kształt. Dzięki temu Twoje oczy nie będą wyglądać zbyt „mętnie” lub zbyt „ładnie”.

W zależności od Twoich preferencji, możesz dostosować intensywność smokey eye, aby uzyskać pożądany przez Ciebie efekt. W przypadku codziennego smokey eye, chłodny odcień taupe może być nałożony na powieki, jak również na górną linię rzęs. Jest on łatwy w aplikacji i wygląda świetnie nawet wtedy, gdy nosisz swój makijaż przez cały dzień. Smokey eye to świetny sposób na stworzenie efektownego spojrzenia bez wydawania dużej ilości czasu i pieniędzy.

Aby stworzyć idealne smokey eye, możesz nałożyć na oczy jasne i ciemne odcienie i mieszać je, aż będą równomiernie wtopione i dopasowane. Najciemniejsza część smokey eye powinna znajdować się na linii rzęs. Pamiętaj, aby dodać tusz do rzęs i eyeliner, aby dopełnić wygląd. Alternatywnie, możesz dodać trochę metalicznego shimmeru do wewnętrznego kącika oka. Tutorial na YouTube może pomóc Ci osiągnąć smokey eye.

Jeśli masz oczy kapturowe lub okrągłe, możesz sprawić, że oczy będą wyglądały na bardziej widoczne, nakładając grubą linię czarnego eyelinera wokół linii rzęs. Jeśli twoje oczy są okrągłe, możesz narysować eyeliner na zewnątrz, aby je wydłużyć. Rozświetlacz to kolejna dobra opcja, aby Twoje oczy wyglądały na bardziej otwarte. Jeżeli szukasz bardziej subtelnego makijażu smokey eye, możesz użyć złotego lub srebrnego odcienia jako koloru bazowego. Aby osiągnąć bardziej dramatyczny efekt, użyj wodoodpornego linera kajalowego na dolnej i górnej linii wodnej.

Dodaj komentarz