You are currently viewing Które produkty do makijażu są warte pieniędzy?
Które produkty do makijażu są warte pieniędzy?

Które produkty do makijażu są warte pieniędzy?

Jeśli szukasz inwestycji w niektóre produkty do makijażu, możesz zastanawiać się, które z nich są warte pieniędzy. W tym artykule, przejdziemy przez dwa różne rodzaje podkładów: Luminous Silk firmy Yves Saint Laurent i Studio Fix Powder Plus firmy MAC. Czytaj dalej, aby odkryć, który fundament jest najlepszy i dlaczego. Wtedy będziesz miała jasne pojęcie, jakie produkty do makijażu wybrać dla swojego typu skóry.

Podkład Studio Fix Powder Plus firmy MAC

Podkład Studio Fix Powder Plus firmy MAC to kompakt dwa w jednym, który łączy to, co najlepsze w pudrze i płynnym podkładzie, aby stworzyć gładkie, matowe wykończenie. Jego bezolejowa formuła zapewnia średnie i pełne pokrycie, które nie zaciekawia ani nie smuży. Aksamitna konsystencja jest łatwa w aplikacji i mieszaniu, a ponadto pomaga kontrolować wydzielanie sebum bez wysuszania skóry. Możesz wybierać spośród wielu opcji kolorystycznych, które dopasujesz do swojego odcienia skóry.

Podkład Luminous Silk marki Yves Saint Laurent

Yves Saint Laurent to francuski projektant, najbardziej znany z odzieży damskiej. Marka została założona w 1961 roku i od tego czasu zdywersyfikowała się, aby objąć luksusowy makijaż, pielęgnację skóry, zapachy, a nawet fundamenty. Podczas gdy podkład YSL jest drogi, spełnia swoje zadanie, ponieważ jest długotrwały i zapewnia pełne pokrycie. Poniżej znajdują się niektóre z zalet i wad YSL’s Luminous Silk Foundation.

YSL’s Luminous Silk Foundation ma lekkie lub średnie pokrycie i może być budowany lub buffed out do pełnego pokrycia wygląd. Posiada aksamitno-matowe wykończenie, które utrzymuje się do 24 godzin i nadaje się zarówno do stosowania bez makijażu, jak i jako podkład pod makijaż. W przeciwieństwie do wielu innych podkładów, ten nie jest tłusty i jest również lekki.

Dodaj komentarz